Oferta pracy

Serwisant

Zakres obowiązków:

☑️ wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych
☑️ wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
☑️ podłączanie maszyn i urządzeń według otrzymanych schematów (doświadczenie wymagane)

Wymagania:

☑️ uprawnienia elektryczne
☑️ umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych, teletechnicznych, alarmowych
☑️ umiejętność podłączenia maszyn i urządzeń według otrzymanych schematów
☑️ zdolność do pracy w zespole oraz umiejętności komunikacyjne
☑️ prawo jazdy kat. B
☑️ gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
☑️ atrakcyjne wynagrodzenie
☑️ nowoczesne warunki pracy i bieżący kontakt z najnowszymi technologiami
☑️ wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
☑️ pracę pełną wyzwań i prestiżu
☑️ dofinansowanie zajęć sportowych
☑️ ubezpieczenie grupowe
☑️ prywatną opiekę medyczną
☑️ dofinansowanie szkoleń i kursów
☑️ dofinansowanie wypoczynku dzieci

Pracuj w branży przyszłości!

rekrutacja@elmontgrupa.pl

607 171 124

Scroll to Top