O NAS

ELMONT GRUPA

Tworzymy doświadczony i zaangażowany zespół, z eksperckimi kompetencjami projektowymi oraz inżynierskimi. Jesteśmy innowacyjni i nieustannie poszerzamy swoją wiedzę oraz możliwości w oparciu o posiadane doświadczenie. Od lat myślimy i budujemy dla przyszłych pokoleń, dlatego jedną z głównych dróg, którą idziemy jest energetyka odnawialna (OZE).

Dewelopujemy, projektujemy, rozwijamy i budujemy farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, a także serwisujemy i zarządzamy infrastrukturą elektroenergetyczną w obszarze OZE.

Dzięki naszej wiedzy powstają optymalne i niezawodne rozwiązania w zakresie powiązań wewnętrznych i przyłączenia farm wiatrowych i fotowoltaicznych, a także niezawodne systemy dystrybucyjne energii elektrycznej.
Operujemy na każdym poziomie napięć WN i SN, integrujemy systemy nadrzędne, programujemy i uruchamiamy.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyniesionemu ze współpracy ze wszystkimi gestorami sieci, zapewniamy najlepszą obsługę inwestycji w fazie projektowej i wykonawczej na terenie całego kraju w zakresie podłączenia farm do sieci OSD.
Zapewniamy również obsługę i serwis w całym okresie eksploatacji elektrowni w systemie 24/7.

Dysponujemy własnym Centrum Dyspozytorskim ze stałym monitoringiem pracy farm.

Siła Grupy oparta jest na kilku głównych filarach, dzięki którym nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji, zapewniając profesjonalizm na każdym etapie.

Elmont Grupa

Misja

Naszą misją jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej i odnawialnych źródeł energii. A wszystko to z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań na najwyższym poziomie inżynierskim i jakościowym, na partnerskich zasadach, z poszanowaniem człowieka i środowiska. Zapewnienie zysku inwestorom, dzielenie się wynikami pracy z ich twórcami i wykonawcami oraz dbanie o lokalną społeczność jest wpisane w nasze DNA.

Wizja

Dążymy do zbudowania silnej pozycji lidera w branży elektroenergetycznej na rynku krajowym, zdobywającym rynki międzynarodowe. Nasz rozwój to koncentrowanie wokół siebie specjalistycznych firm jeszcze bardziej uzupełniających ofertę kompleksowej obsługi klientów. To ciągłe doskonalenie naszej struktury i podnoszenie kompetencji naszych pracowników oraz tworzenie im przyjaznych miejsc pracy dających stabilizację i zadowolenie.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

20+ PROJEKTANTÓW
30+ PRACOWNIKÓW KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ
25+ INŻYNIERÓW
30+ SPECJALISTÓW
45+ MONTERÓW

KOMPLEKSOWOŚĆ OD A DO Z

1.
Zlecenie od inwestora
2.
Analiza potrzeb
3.
Doradztwo techniczne
4.
Projektowanie
1.
Uzyskanie niezbędnych pozwoleń
2.
Wykonawstwo
3.
Przekazanie obiektu
4.
Serwis i obsługa

Należymy do

Scroll to Top