Oferta pracy

Kierownik Budowy - Robót Elektrycznych

Zakres obowiązków:

☑️ bieżąca organizacja i koordynacja prac na prowadzonych inwestycjach
☑️ nadzór nad pracownikami w zakresie terminowości i jakości wykonanych prac
☑️ odbiór prac od podwykonawców oraz bieżąca kontroli podwykonawców
☑️ nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i standardów jakościowych.

Wymagania:

☑️ wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne),
☑️ uprawnienia budowlane do prowadzenia robót budowlanych w specjalności elektrycznej – bez ograniczeń
☑️ uprawnienia SEP E/D
☑️ zdolność do pracy w zespole oraz umiejętności komunikacyjne
☑️ analityczny i logiczny sposób myślenia
☑️ prawo jazdy kat. B
☑️ mile widziane doświadczenie w przy realizacji obiektów

Oferujemy:
☑️ udział w realizacjach najciekawszych prac z obszaru energetyki w Polsce
☑️ możliwość rozwoju zawodowego
☑️ nowoczesne warunki pracy i bieżący kontakt z najnowszymi technologiami
☑️ atrakcyjne wynagrodzenie
☑️ narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, telefon, laptop
☑️ pracę pełną wyzwań i prestiżu
☑️ bogaty pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i wiele innych)
Elmont Grupa - oferty pracy - kariera

Pracuj w branży przyszłości!

rekrutacja@elmontgrupa.pl

607 171 124

Scroll to Top