Nowe rozwiązania na Farmie Fotowoltaicznej Lubno

OZE Energia odnawialna, Farmy Wiatrowe Elmont Grupa

Enea po raz kolejny zaufała Elmont Grupie i powierzyła nam wykonanie farmy fotowoltaicznej o łącznej mocy 5MW. Ponad 6 200 paneli będzie zlokalizowanych na terenie  o powierzchni ponad 6 ha.

Warto zaznaczyć, że nie jest to typowa farma fotowoltaiczna. Jej wyjątkowość tkwi w konstrukcji, jaką zastosowaliśmy. Do jej wykonania po raz pierwszy nie użyliśmy stali, a nowości na rynku, czyli słupków strunobetonowych. Elmont Grupa zawsze stara się wdrażać innowacyjne rozwiązania. Właśnie do takich zalicza się wspomniana  konstrukcja strunobetonowa.

Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala inwestorowi obniżyć koszt nawet o 30%, bez utraty wytrzymałości i trwałości konstrukcji! Gwarantowana wytrzymałość to 30 lat.

Udostępnij

Zobacz również

Infrastruktura energetyczna

Budowa RS 110 kV Lipińskie Małe

Firma Elmont na zlecenie PGE rozpoczęła budowę rozdzielni sieciowej 110 kV na potrzeby przyłączenia Podstacji Trakcyjnej Lipińskie Małe. Pierwszy etap prac obejmował dokumentację techniczną. Następnie przystąpiono do budowy rozdzielni

RS Augustynka - Elmont
Infrastruktura energetyczna

RS 110 kV dla PV 25MW Augustynka

Firma Elmont na zlecenie PGE zrealizowała w terminie umownym budowę rozdzielnicy sieciowej 110 kV na potrzeby podłączenia farmy fotowoltaicznej Augustynka o łącznej mocy przyłączeniowej 25MW.

Farma fotowoltaiczna
Farmy fotowoltaiczne

Farma fotowoltaiczna o mocy 40MW w Wielkopolsce

Firma Elmont na zlecenie zagranicznego Inwestora rozpoczęła w Wielkopolsce budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 40 MWp w formule „pod klucz”. Farma będzie się składać z

Poznaj nasze wszystkie realizacje

Oferta Elmont Grupy obejmuje kompleksową obsługę inwestycji, zapewniając profesjonalizm na każdym etapie.

OZE energia odnawialna, energetyka Elmont Grupa
Scroll to Top