HYpact-y w Dylewie!

Elmont Grupa – Infrastruktura Energetyczna

Miło nam poinformować, że realizowany przez Elmont Grupę projekt przebudowy istniejącej stacji energetycznej na rzecz PGE w Dylewie osiągnął kolejny ważny etap.

Jako Elmont Grupa śledzimy uważnie najnowsze rozwiązania technologiczne. Wszystko po to, by naszym klientom oferować usługi na najwyższym, światowym poziomie.

I właśnie takie rozwiązanie: HYpact-y niedawno dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy w Dylewie. Ale czym właściwie jest HYpact? W wielkim skrócie jest to hybrydowa kompaktowa rozdzielnica zawierająca elementy w izolacji SF6 oraz izolacji powietrznej. Oszczędność miejsca i kosztów to tylko dwie z wielu zalet tego rozwiązania – rozdzielnica HYpact jest także znacznie bardziej odporna na czynniki środowiskowe i umożliwia zastosowanie innowacyjnych, zoptymalizowanych rozwiązań konstrukcyjnych stacji energetycznych.

Udostępnij

Zobacz również

RS Augustynka - Elmont
Infrastruktura energetyczna

RS 110 kV dla PV 25MW Augustynka

Firma Elmont na zlecenie PGE zrealizowała w terminie umownym budowę rozdzielnicy sieciowej 110 kV na potrzeby podłączenia farmy fotowoltaicznej Augustynka o łącznej mocy przyłączeniowej 25MW.

Farma fotowoltaiczna
Farmy fotowoltaiczne

Farma fotowoltaiczna o mocy 40MW w Wielkopolsce

Firma Elmont na zlecenie zagranicznego Inwestora rozpoczęła w Wielkopolsce budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 40 MWp w formule „pod klucz”. Farma będzie się składać z

Magazyny energii - Enspro - projektowanie
Infrastruktura energetyczna

Magazyn Energii 400 MWh

Pracownia Projektowa Enspro wykona projekt wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę Bateryjnego Magazynu Energii Elektrycznej HEP2 o mocy 200MW i pojemności 400MWh wraz z przyłączeniem

Poznaj nasze wszystkie realizacje

Oferta Elmont Grupy obejmuje kompleksową obsługę inwestycji, zapewniając profesjonalizm na każdym etapie.

OZE energia odnawialna, energetyka Elmont Grupa
Scroll to Top