Elektromontaż Wschód

Od 11 marca 2022 r. zmieniamy nazwę, skracamy montaż!

Największa w grupie kapitałowej Elmont Grupa spółka Elektromontaż Wschód działa na polskim rynku już prawie 30 lat. Jest nierozerwalnie związana z historią energetyki w Polsce, którą tworzyła i tworzy. Elektromontaż uczestniczył w budowie najbardziej znanych i kluczowych dla polskiej gospodarki i przemysłu obiektach. Jest doskonale znany i rozpoznawalny wśród inwestorów branżowych, w środowisku inżynierów elektryków i elektromonterów. 

Elektromontaż Wschód jest firmą dynamiczną, stale rozwijającą się i odważnie patrzącą w przyszłość. Dzięki sile Elmont Grupy, w oparciu o zbierane przez lata doświadczenia nieustannie poszerzamy swoje możliwości i wiedzę. Jesteśmy innowacyjni, ważne jest dla nas podnoszenie kompetencji oraz kompleksowa obsługa klientów. Dysponujemy własnym sprzętem specjalistycznym i możemy prowadzić kilkadziesiąt projektów jednocześnie. Mamy silną pozycję w branży elektroenergetycznej na rynku krajowym. Nasze usługi świadczymy wszędzie tam, gdzie są Nasi Klienci. Realizowaliśmy kontrakty w takich krajach, jak: Niemcy, Dania, Norwegia, Francja, Wielka Brytania, Białoruś, Rosja, Ukraina, Estonia, Rumunia, czy Kanada. Elektromontaż Wschód dzisiaj to generalny wykonawca farm wiatrowych i fotowoltaicznych, posiadający setki MW-tów, GPZ-tów i kilometrów linii kablowych WN na koncie.

Dążąc do nieustannego doskonalenia uważamy, że „less is more”. Stawiamy na przejrzystość i szybkość w każdym aspekcie naszej działalności, nie komplikujemy i nie czarujemy. Dotyczy to współpracy z Klientami, realizacji inwestycji, obowiązujących w Grupie procedur i struktury Grupy. Dlatego też od marca 2022 roku, ta będąca symbolem w branży energetycznej spółka, będzie nazywać się Elmont. Nowa nazwa łączy historyczne doświadczenie z zieloną przyszłością energetyki. Podkreśla przynależność do grupy kapitałowej Elmont Grupa, której jest filarem.

Udostępnij

Zobacz również

Infrastruktura energetyczna

Budowa RS 110 kV Lipińskie Małe

Firma Elmont na zlecenie PGE rozpoczęła budowę rozdzielni sieciowej 110 kV na potrzeby przyłączenia Podstacji Trakcyjnej Lipińskie Małe. Pierwszy etap prac obejmował dokumentację techniczną. Następnie przystąpiono do budowy rozdzielni

RS Augustynka - Elmont
Infrastruktura energetyczna

RS 110 kV dla PV 25MW Augustynka

Firma Elmont na zlecenie PGE zrealizowała w terminie umownym budowę rozdzielnicy sieciowej 110 kV na potrzeby podłączenia farmy fotowoltaicznej Augustynka o łącznej mocy przyłączeniowej 25MW.

Farma fotowoltaiczna
Farmy fotowoltaiczne

Farma fotowoltaiczna o mocy 40MW w Wielkopolsce

Firma Elmont na zlecenie zagranicznego Inwestora rozpoczęła w Wielkopolsce budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 40 MWp w formule „pod klucz”. Farma będzie się składać z

Poznaj nasze wszystkie realizacje

Oferta Elmont Grupy obejmuje kompleksową obsługę inwestycji, zapewniając profesjonalizm na każdym etapie.

OZE energia odnawialna, energetyka Elmont Grupa
Scroll to Top