GPZ 110/15kV Radzikowice dla TAURON

Elmont Grupa – Infrastruktura Energetyczna

Budowa stacji elektroenergetycznej 110/15kV Radzikowice gm. Nysa w formule “projektuj i buduj” realizowana jest przez konsorcjum firm z Grupy Elmont. Projekt stacji wykonała pracownia projektowa Enspro, która już wcześniej projektowała dla Tauron Dystrybucja. Elektromontaż Wschód, lider konsorcjum, prowadzi pozostałe prace. W skład tych robót wchodzi między innymi rozdzielnica WN w wykonaniu AIS 14-polowa dwusystemowa oraz rozdzielnica SN 30 polowa, które są już na ukończeniu.


Obiekt będzie zasilać podmioty gospodarcze, które będą zlokalizowane na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Radzikowicach, na terenie gminy Nysa, w województwie opolskim.

Udostępnij

Zobacz również

RS Augustynka - Elmont
Infrastruktura energetyczna

RS 110 kV dla PV 25MW Augustynka

Firma Elmont na zlecenie PGE zrealizowała w terminie umownym budowę rozdzielnicy sieciowej 110 kV na potrzeby podłączenia farmy fotowoltaicznej Augustynka o łącznej mocy przyłączeniowej 25MW.

Farma fotowoltaiczna
Farmy fotowoltaiczne

Farma fotowoltaiczna o mocy 40MW w Wielkopolsce

Firma Elmont na zlecenie zagranicznego Inwestora rozpoczęła w Wielkopolsce budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 40 MWp w formule „pod klucz”. Farma będzie się składać z

Magazyny energii - Enspro - projektowanie
Infrastruktura energetyczna

Magazyn Energii 400 MWh

Pracownia Projektowa Enspro wykona projekt wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę Bateryjnego Magazynu Energii Elektrycznej HEP2 o mocy 200MW i pojemności 400MWh wraz z przyłączeniem

Poznaj nasze wszystkie realizacje

Oferta Elmont Grupy obejmuje kompleksową obsługę inwestycji, zapewniając profesjonalizm na każdym etapie.

OZE energia odnawialna, energetyka Elmont Grupa
Scroll to Top