Wiatraki na Farmie Wiatrowej Chodzież

OZE Energia odnawialna, Farmy Wiatrowe Elmont Grupa

Farma Wiatrowa Chodzież to jeden z wielu projektów, które aktualnie prowadzi Elmont Grupa. Ostatnio osiągnęliśmy ważny kamień milowy – dostarczono 4 turbiny wiatrowe Vestas V100 o mocy 2MW.

Trzeba przyznać, że ich rozmiar robi wrażenie – turbiny są ogromne, mają 120 m wysokości a ich wnętrze przypomina statku kosmicznego. Ich dostawa to operacja z cyklu takich, które można oglądać w programie TVN Turbo „Supertransporty”.

Poniżej galeria zdjęć z tego ważnego etapu. Zakończenie projektu przewidziano na koniec czerwca tego roku. W przyszłości będziemy informować o realizacji kolejnych etapów w tym projekcie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia postępów prac w aktualnościach na naszej stronie.

Udostępnij

Zobacz również

Infrastruktura energetyczna

Budowa RS 110 kV Lipińskie Małe

Firma Elmont na zlecenie PGE rozpoczęła budowę rozdzielni sieciowej 110 kV na potrzeby przyłączenia Podstacji Trakcyjnej Lipińskie Małe. Pierwszy etap prac obejmował dokumentację techniczną. Następnie przystąpiono do budowy rozdzielni

RS Augustynka - Elmont
Infrastruktura energetyczna

RS 110 kV dla PV 25MW Augustynka

Firma Elmont na zlecenie PGE zrealizowała w terminie umownym budowę rozdzielnicy sieciowej 110 kV na potrzeby podłączenia farmy fotowoltaicznej Augustynka o łącznej mocy przyłączeniowej 25MW.

Farma fotowoltaiczna
Farmy fotowoltaiczne

Farma fotowoltaiczna o mocy 40MW w Wielkopolsce

Firma Elmont na zlecenie zagranicznego Inwestora rozpoczęła w Wielkopolsce budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 40 MWp w formule „pod klucz”. Farma będzie się składać z

Poznaj nasze wszystkie realizacje

Oferta Elmont Grupy obejmuje kompleksową obsługę inwestycji, zapewniając profesjonalizm na każdym etapie.

OZE energia odnawialna, energetyka Elmont Grupa
Scroll to Top