Oferta pracy

Specjalista ds. Zamówień

Zakres obowiązków:

☑️ Analizowanie wymagań ofertowych oraz weryfikacja możliwości wzięcia udziału w postepowaniu przetargowym korporacyjnym
☑️ Rejestracja postępowań i prowadzenie kalendarza przetargowego
☑️ Prowadzenie procesu przygotowania oferty w ramach przetargu, w tym na podstawie ustawy PZP, zadanie pytań, weryfikacja zapisów umowy, przygotowanie i złożenie oferty oraz przygotowanie i wniesienie wadium
☑️ Udzielanie wyjaśnień i uzupełnień, monitorowanie wyboru oferty
☑️ Współpraca wewnątrz z komórkami organizacyjnymi w zakresie obsługi postępowań przetargowych
☑️ Raportowanie pracy własnej w systemach informatycznych Spółki
☑️ Analiza działań konkurencji na rynku zamówień publicznych
☑️ Monitorowanie zmian regulacyjnych w obszarze Prawa Zamówień Publicznych

Wymagania:

☑️  wykształcenie wyższe
☑️ minimum 2 letnie doświadczenie
☑️ znajomość PZP
☑️ kompetencje analityczne
☑️ bardzo dobra znajomość języka angielskiego
☑️ mile widziana znajomość krajowego rynku energetycznego

Oferujemy:
☑️ pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
☑️ udział w prestiżowych zadaniach z obszaru energetyki w Polsce
☑️ możliwość rozwoju zawodowego
☑️ atrakcyjne wynagrodzenie
☑️ nowoczesne warunki pracy i bieżący kontakt z najnowszymi technologiami
☑️ pracę pełną wyzwań i prestiżu
☑️ bogaty pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i wiele innych)
Elmont Grupa - oferty pracy - kariera

Pracuj w branży przyszłości!

rekrutacja@elmontgrupa.pl

607 171 124

Scroll to Top