Oferta pracy

Prawnik

Zakres obowiązków:

☑️ bieżąca obsługa prawna i nadzór nad ładem korporacyjnym
☑️ monitorowanie regulacji prawnych związanych z prowadzoną działalnością
☑️ wsparcie Działu Technicznego poprzez obsługę prawną kontraktów
☑️ udzielanie opinii, konsultacji prawnych, opracowywanie i opiniowanie umów, udział w negocjacjach
☑️ prowadzenie postępowań windykacyjnych
☑️ opiniowanie i aktualizacja regulaminów i procedur wewnętrznych
☑️ współpraca z innymi działami tj. księgowość, HR, administracja itp.
☑️ reprezentowanie spółki w kontaktach z sądami, notariuszami, organami administracji publicznej
☑️ raportowanie wykonywanych zadań na potrzeby Zarządu

Wymagania:

☑️  wykształcenie wyższe prawnicze
☑️ co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku prawniczym
☑️  wiedza z zakresu procesu budowlanego, umów o roboty budowlane
☑️ praktyczna znajomość prawa cywilnego, postępowania egzekucyjnego, prawa spółek handlowych, prawa budowlanego, PZP, prawa pracy
☑️ bardzo dobra znajomość języka angielskiego
☑️ doskonała organizacja pracy własnej i terminowość
☑️ wysoka kultura osobista

Oferujemy:
☑️ Nowoczesne warunki pracy
☑️ Możliwość rozwoju
☑️ Atrakcyjne wynagrodzenie
☑️ Szereg benefitów i bogaty pakiet świadczeń socjalnych
☑️ narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: telefon, laptop

Elmont Grupa - oferty pracy - kariera

Pracuj w branży przyszłości!

rekrutacja@elmontgrupa.pl

607 171 124

Scroll to Top